OFERTA

Bazując na wieloletnim doświadczeniu, dysponując odpowiednim zapleczem technologicznym i wykwalifikowanymi pracownikami, firma WEKTOR może zaoferować Państwu następujący zakres produktów i usług:

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na naszej stronie www, a także do kontaktu z nami i przesyłania zapytań. Postaramy się odpowiedzieć możliwie najszybciej, doradzimy najbardziej korzystne konfiguracje linii produkcyjnych.

 

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam sięKorzystanie ze strony internetowej www.wektortorun.com oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.