Brykieciarki i linie brykietujące - przegląd

Firma WEKTOR produkuje brykieciarki i pelleciarki od 1990 roku. Nasze urządzenia charakteryzują się przede wszystkim bardzo dużą elastycznością pod względem surowca do produkcji jak i ze względu na finalny produkt (brykiet i pellet o różnych średnicach).

W zależności od konkretnych warunków technologicznych możemy skonfigurować maszynę ściśle odpowiadającą Państwa potrzebom lub bardzo elastyczną (z wymiennymi elementami roboczymi), a także zaprojektować zestawy w postali linii do produkcji Brykietu i pelletu w różnych konfiguracjach.

Ze względu na rodzaj surowca można podzielić ofertę na 2 grupy:

 

 

 

 

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam sięKorzystanie ze strony internetowej www.wektortorun.com oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.